Главная > перейти в категорию этого товара

СІМБІФОРМ Cito (Симбиформ Сito)

(2 Отзывы)

СІМБІФОРМ Cito (Симбиформ Сito)
Живі пробіотичні культури Сімбіформ cito призначені для нормалізації кишкової мікрофлори після впливу на організм антибіотиків, а також після хімічної та променевої терапії.
Сімбіформ cito володіє меншим антагонізмом до рідної кишкової флори, ніж інші пробіотики і не містить умовно-патогенних мікроорганізмів. Титр бактерій і співвідношення різних різновидів підібрано таким чином, щоб дати якомога більш тривалий благотворний ефект.
Культури бактерій підібрані так, щоб максимально відповідати картині нормально заселеного кишечника жителя середньої кліматичної смуги.
Показання до застосування: Порушення нормальної концентрації бактеріального заселення шлунково-кишкового тракту на фоні хронічних або гострих інфекцій, а також глистових інвазій, прийому антибіотичних препаратів та інших патогенних чинників.
Сімбіформ cito застосовується в якості допоміжного засобу при імунодефіцитах, різкій зміні режиму харчування і роботи, вітамінної недостатності, а також при підвищеному розумовому та фізичному навантаженні.
У профілактичних цілях препарат призначається у разі схильності пацієнта до патології травної системи.


Производитель: ТОВ

+380 показать номерЦена:   309.00 грн.В наличии!

Войти


Название:
Пароль:

забыли пароль?